DOŚWIADCZENIE

Turystyką zajmujemy się od ponad 10 lat. Organizujemy wyjazdy firmowe, których celem jest integracja oraz motywacja pracowników, budowanie zespołu, szkolenia lub podtrzymanie relacji z klientem.

JAKOŚĆ

Nasze realizacje cechuje najwyższa jakość, dbałość o najdrobniejszy szczegół, elastyczność, a także pełna dyspozycyjność podczas obsługi wyjazdu. Podchodzimy profesjonalnie do każdej naszej realizacji.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Venga Travel oferuje kompletną obsługę na najwyższym poziomie. Zapewniamy niepowtarzalny program wyjazdowy, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

PERSONALIZACJA

Nasze oferty są zawsze dostosowane do indywidualnych zapotrzebowań klientów. Naszym zadaniem jest zrozumieć oczekiwania klienta, wprowadzić je w życie i pozostać do jego pełnej dyspozycji podczas trwania wyjazdu.

INCENTIVE

Proponujemy Państwu organizację wyjazdów firmowych w ciekawych lokalizacjach, w pięknych okolicznościach przyrody, gdzie nie brakuje ciekawej architektury i gwarnego życia nocnego.

Naszą ofertę wyróżnia sportowo-rekreacyjny motyw przewodni,
który w połączeniu z programem kulturalno-rozrywkowym
oraz odpowiednią ilością czasu na wypoczynek i relaks, gwarantuje pełne zadowolenie uczestników.
Zaproponujemy ciekawe zajęcia team bulildingowe, dzięki czemu grupa wróci bardziej zintegrowana, zmotywowana,
a wśród pracowników zwiększy się wzajemne zaufanie i radość z pracy w zespole.

SPORT

 • Zrozumienie potrzeb sportowców

  Współpracując z Polskim Związkiem Triathlonu mieliśmy okazję organizować wyjazdy na zawody oraz zgrupowania na całym świecie, w najlepszych ośrodkach sportowych, dzięki czemu zdobyliśmy ogromną wiedzę na temat potrzeb profesjonalnych sportowców.

 • Współpraca z najlepszymi

  Od kilku lat współpracujemy z organizatorami największych imprez triathlonowych i biegowych w kraju. Jesteśmy oficjalnym touroperatorem m. in. Enea Ironman 70.3 Gdynia, PZU Gdynia Półmaraton, DOZ Maraton Łódź czy Elemental Tri Series

 • Wyjazdy na wydarzenia sportowe

  Mamy doświadczenie w organizacji wyjazdów grupowych na wydarzenia sportowe na całym świecie. Nasi Klienci razem z nami kibicują na meczach piłkarskich swoich ulubionych drużyn, oglądają na żywo wyścigi F1 czy uczestniczą w festiwalu Arnold Sports Festival.

 • Obozy sportowe

  Organizowane przez nas obozy triathlonowe, rowerowe czy biegowe to regularne treningi z profesjonalistami, w najlepszych ośrodkach szkoleniowych. Na naszych wyjazdach również osoby towarzyszące sportowcom-amatorom nie będą się nudzić dzięki bogatej ofercie atrakcji przygotowanej na miarę ich oczekiwań.

 • Przygotowanie do zawodów amatorskich

  Kompleksowe przygotowanie grupy pracowników do amatorskich zawodów biegowych lub triathlonowych pod okiem najlepszych trenerów w kraju, porady żywieniowe, badania wydolnościowe, bike fitting, itp.

VIP

Dla naszych Klientów VIP oferujemy kompleksową, szytą na miarę usługę organizacji wyjazdów prywatnych na całym świecie. To, co nas wyróżnia to doskonała znajomość oczekiwań naszych stałych Klientów i bardzo dobre relacje, które wypracowujemy przez lata współpracy. Nie uznajemy kompromisów. Dla nas najważniejsze jest
bezpieczeństwo, komfort i satysfakcja wszystkich naszych Klientów.
Podczas realizacji jesteśmy dostępni pod telefonem 24h.

ZAUFALI NAM